Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Denizli Vip Haber

Babadağ Tanıtım Günleri’nin duyurusu yapıldı.

Reklam
Babadağ Tanıtım Günleri’nin duyurusu yapıldı.
Spread the love

Babadağ Belediyesi’nin düzenlediği ‘Babadağ Tanıtım Günleri’nin duyurusu yapıldı. Babadağ Belediyesi, BASİAD ve Forum Çamlık ortaklığında 1-5 Haziran tarihlerinde yapılacak olan etkinliğinin detayları bugün basın açıklaması yapılarak duyuruldu. 

1-5 Haziran tarihleri arasında Forum Çamlık’ta gerçekleştirilecek olan Babadağ Tanıtım Günleri’nin detayları açıklandı. Denizli Basın Merkezi’nde basın açıklaması yapan Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı ve BASİAD Başkanı Şeref Arpacı etkinliğin detaylarını aktararak tüm halkı davet etti. Babadağ Belediyesi, Babadağlı Sanayici ve İş Adamları Derneği (BASİAD) ve Forum Çamlık ortaklığında yapılacak olan etkinlikte birçok aktivite ve tanıtım yer alacakken Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı Babadağ’ı turizm anlamında geliştirmeye devam edeceklerini vurguladı. Babadağ’a özgü tekstil, turizm, tarih, sanat, gastronomi ve daha birçok donenin tanıtılacağı etkinlikte aynı zamanda ‘Benim İçin Babadağ’ isimli belgeselinde ilk gösterimi yapılacak.
BANDO, KONSER, HALK OYUNLARI GÖSTERİSİ…
Basın açıklamasında etkinliğin detaylarını aktaran Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı Babadağ’ın turizm konusunda yapılan çalışmalara yenisini katacaklarını vurguladı. Başkan Atlı konuşmasında “Etkinliğimiz 1 Haziran saat 11.00’da stantlarımızın kurulmasıyla başlıyor. Akabinde 16.30 itibarıyla bando gösterisi ve Ege türkülerinden oluşan bir mini konserle devam edecek. Ardından 18.00’da açılış ve protokol konuşmalarımız olacak. Akabinde yine küçük bir halk oyunları gösterisi ile Babadağ’ı, yöremizi ve Denizli’yi anlatan gösterilerle programımıza devam edeceğiz.” diyerek detayları aktardı.

“BENİM İÇİN BABADAĞ” BELGESELİNİN İLK GÖSTERİMİ YAPILACAK
Konuşmasının devamında ‘Benim İçin Babadağ’ isimli belgeselden söz eden Başkan Atlı “Daha sonrasında etkinlikte en çok önem verdiğimiz kısımlardan biri olan “Benim İçin Babadağ” isimli belgeselin gösterimini yapacağız. Bu belgesele hakikaten çok büyük emek verildi. İçinde Babadağ’la ilgili her şeyi bulabileceğiniz, Babadağ’ın değerlerini, geçmişini, bundan sonraki gelecek vizyonunu anlatan, bize çok önemli ipuçları veren bir belgeseli oldu. Babadağ’ın simge isimleriyle, çok önemli iş insanlarımızla ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile minik röportajlar yapıldı. Babadağ’ın farklı mekanlarında çekimler yapıldı.” dedi.
DOLU DOLU 5 GÜN!
BABADAĞ BU ETKİNLİKLE TANITILACAK

5 günün dolu dolu geçeceğini belirten Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı “Babadağ’ın en önemli markalarından biri olan Hacı Şerif amcamızın da etkinlik boyunca ikramları olacak. Babadağın en önemli gastronomi ürünü olan keşkekle ilgili, 5 gün boyunca günün belli saatlerinde ikramlarımız olacak. Üretici kadın kooperatifimizin standı da tanıtım günlerinde bizimle olacak. Babadağlılar İş Hanını temsilen oradaki esnaflarımızdan stant açan esnaflarımız olacak. Kültür Tarihi ve Sanat Evimizden Babadağ’ı anlatan birçok malzeme getirip, orada ziyaretçilerimize Babadağ’la ilgili tanıtımlar yapacağız. Bunun yanında Hayat Sevince Güzel Vakfı’nın sosyal projelerini tanıttığı bir stant olacak. Babadağ Tanıtım Günleri’ni ziyaret etmenizi ve bu güzellikleri bizimle paylaşmanızı temenni ediyoruz. 5 gün boyunca içinde Babadağ’la ilgili her şey barındıran, güzel bir etkinlik planladık.” diye konuştu. 
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ