Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Denizli Vip Haber

Doğan’dan Belediye Personeline Zam Müjdesi

Reklam
Doğan’dan Belediye Personeline Zam Müjdesi
Spread the love

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, çalışma arkadaşları ile bir araya gelerek ek protokol müjdesi verdi. Başkan Doğan, “Çalışma arkadaşlarımızın yaşam koşullarını iyileştirmek adına Belediye İş Sendikamızla ek protokol imzaladık. Hepimiz için hayırlı olsun” dedi.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Merkezefendi Belediyesi çalışanları ile bir araya gelerek ek protokol müjdesini verdi. Başkan Doğan, çalışanların maddi haklarını korumak ve artan enflasyonun etkilerini azaltmak amacıyla Belediye İş Sendikası ile ek protokol imzaladıklarını duyurdu.

Merkezefendi Belediyesi önünde gerçekleştirilen programa başkan yardımcıları, müdürler ve Merkezefendi Belediyesi çalışanları katıldı. Başkan Doğan, çalışma arkadaşlarını selamladıktan sonra hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

“BÜYÜK BİR UYUM İÇİNDE ÇALIŞIYORUZ”

Merkezefendi’yi geliştirmek ve güzelleştirmek için büyük bir özveri ile çalıştıklarını belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Yorulmadan, özveri ile çalışan arkadaşlarımıza müjde vermek istiyorum. Belediye İş Sendikamızla ek protokol imzaladık. Hepimiz için hayırlı olsun. Geride bıraktığımız beş yıl boyunca beraber yol aldığımız, Merkezefendimizi geliştirmek ve güzelleştirmek için birlikte çalıştığımız tüm arkadaşlarıma ve ailelerine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

“23 BİN 500 TL’NİN ALTINDA MAAŞ OLMAYACAK”

Emekçinin her zaman yanında olduğunu belirten Başkan Doğan, “Bizler burada sizlerin refah içinde yaşayabilmesi için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bugün itibariyle sözleşme ile belirlenen zam oranına ek olarak net 4 bin TL zam yaptık. Bu zam Ocak ayından itibaren başlayacak. Amacımız daha rahat ve daha konforlu bir şekilde yaşamanız. Yaklaşık 6 bin 500 TL’lik bir zamla Merkezefendi Belediyemizde sizlerle birlikte daha güzel işlere imza atacağız” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ