Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Denizli Vip Haber

MHP’den istifa eden Sedat Kılınç saldırıya uğradı.

Reklam
MHP’den istifa eden Sedat Kılınç saldırıya uğradı.
Spread the love
Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı Untitled-1-9.jpg

MHP’den istifa eden Kocasinan Belediye Meclis Üyesi Sedat Kılınç, katıldığı televizyon programında yayın öncesi saldıraya uğradı. 50 kişi olduğu bilgisi verilen grup program sunucusu Gazeteci Azim Deniz, konuğu Sedat Kılınç’ı ve kanal çalışanlarını darp etti. Kılınç ve Deniz Halk TV’ye bağlanarak yaşlananları anlattı.

MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Kayseri’de katıldığı bir televizyon programında zamları ve hayat pahalılığını eleştirerek, “Açıklanan rakamların üzerinde enflasyon oranları var. Zamlar bu milletin belini büküyor. Bunlar gerçek. Bunları görmemezlikten gelemeyiz. Bunları konuşmamız gerekiyor. Bunları yok sayamayız. Bir şey yok saydığınızda problem ortadan kalkmıyor ve bu tepkiyi getiriyor.” ifadelerini kullanmıştı.
Disipline sevk edilmişti
Ersoy’un açıklamalarının ardından MHP Merkez Disiplin Kurulu, Ersoy’u “kesin çıkarma cezası” ile cezalandırılması için Merkez Disiplin Kurulu’na sevk etti.

Sedat Kılınç tepki olarak istifa etti
Yaşanan gelişmelerin ardından MHP’li Baki Ersoy’a destek veren Kayseri’nin Kocasinan İlçe Belediyesi’nin MHP’li Meclis Üyesi Sedat Kılınç, partisinden istifa ettiğini duyurmuştu.
TV’yi basıp Sedat Kılınç’ı darp ettiler
Bugün Kayseri’de Deniz Postası TV’nin yayınına katılmak üzere kanala giden Sedat Kılınç, 50 kişi olduğu belirtilen bir grup tarafından yayın öncesi stüdyoda saldırıya uğradı.
Kanal çalışanları ve program sunucusu Gazeteci Azim Deniz’i darp eden grubun Sedat Kılınç’ı da kaçırdığı iddia edildi. Saldırı sırasında başından yaralanan Azim Deniz’in özel bir hastanede tedavi altına alındığı öğrenildi.

Sedat Kılınç’ın da özel bir hastanede tedavi altına alındığı öğrenildi.
azmi-deniz.jpg
(Gazeteci Azim Deniz, saldırı sonrası…)
Gazeteci Azim Deniz açıklama yaptı
Deniz Postası Gazetesi Twitter sayfasında yayınlanan videoda yaşananları anlatan Azim Deniz, “Şu anda Deniz Postası TV’de canlı yayında olacaktık. İş insanı ve Kocasinan Belediye’si bağımsız meclis üyesi Sedat Kılınç konuğumuz olacaktı. Ülkü Ocakları’na üye yaklaşık 50 kişilik bir grup, stüdyoyu bastı. Stüdyo içerisinde beni darp ettiler, Sedat Kılınç’ı çok şiddetli bir şekilde darp ettiler ve Sedat Kılınç’ı kaçırdılar” dedi.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ