Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Denizli Vip Haber

Kılıçdaroğlu’ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a: Vizyon nedir kendisine öğreteceğim

Reklam
Kılıçdaroğlu’ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a: Vizyon nedir kendisine öğreteceğim
Spread the love

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun, “3 Aralık’a kadar sabredin. Yeni bir vizyon açıklayacağız” sözlerini, “Bir vizyon açıklamaya hazırlandığını ilan etmesinden memnuniyet duyduk” şeklinde yorumladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun, “3 Aralık’a kadar sabredin. Yeni bir vizyon açıklayacağız” sözlerini, “Bir vizyon açıklamaya hazırlandığını ilan etmesinden memnuniyet duyduk” şeklinde yorumladı. Bu değerlendirmenin sorulduğu Kılıçdaroğlu ise Erdoğan’a seslenip, “3 Aralık’ta gelsin, benim konuşmamı dinlesin. Vizyon nedir kendisine öğreteceğim” ifadelerini kullandu.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu önceki gün TBMM’deki grup konuşmasında; “Sabredin, 3 Aralık‘a kadar sabredin. 3 Aralık’ta yeni bir vizyonu açıklayacağız. Vizyonumuz hazır, 3 Aralık. Ekiplerimiz hazır, yatırımcılar hazır, taze para da hazır. Türkiye‘yi bu beladan sonuna kadar kurtaracağız” demişti.

ERDOĞAN: MEMNUNİYET DUYDUK

Cumhurbaşkanı Erdoğan ise dünkü grup toplantısında; “Bu zatın siyasi hayatında ilk kez bir vizyon açıklamaya hazırlandığını ilan etmesinden memnuniyet duyduk. Bizim asıl güreşmek istediğimiz minder işte burasıdır” açıklamasını yapmıştı.

“3 ARALIK’TA GELSİN BENİ DİNLESİN”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ormancılar Buluşması’na katılmasının ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı. CHP liderine Erdoğan’ın açıklamaları da soruldu. Kılıçdaroğlu, “Kendisine bir çağrım var: 3 Aralık’ta gelsin, benim konuşmamı dinlesin. Vizyon nedir kendisine öğreteceğim. Bundan hiç kimsenin endişesi olmasın, Erdoğan’ın da endişesi olmasın. Erdoğan’ın ufku nasıl  aşılırmış ben vizyon konuşmasında ona göstereceğim.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ