Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Denizli Vip Haber

Başkan Şevik’in Berat Kandili mesajı !!

Reklam
Başkan Şevik’in Berat Kandili mesajı  !!
Spread the love

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Berat Kandili dolayısıyla mesaj yayınladı. Başkan Şevik mesajında, bu kutlu gecenin insanlığın huzur, saadet ve barış arayışına müessir katkılar sağlamasını diledi.

Manevi arınmanın, günahlardan aklanmanın, ilahi af ve mağfirete layık olabilmenin müstesna zamanlarından birisi olan Berat Kandil’inde kurtuluşa erişilmesi temennisinde bulunan Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik,  mesajında şu ifadelere yer verdi:
” Kutsal geceler iman, ibadet ve düşünce bakımından kendimizi yenilememiz, geçmişimizi muhasebe etmemiz, geleceğimizi manen planlama ve ümitlerimizi tazelememiz için şüphesiz büyük bir fırsattır. Ramazan ayının müjdecisi olan, kurtuluş, af ve arınma anlamlarına gelen Berat Kandili; Müslümanların, sınırsız af ve merhamet sahibi Yüce Allah’a sığınarak günahlardan arınma, ilahi lütuf ve bereketlere erişebilme fırsatını yakalayabilecekleri müstesna zaman dilimlerinden birisidir.
 Bu kutlu gece insanlığın huzur, saadet ve barış arayışına müessir katkılar sağlamasını diler, Buldanlı hemşerilerimin ve tüm İslâm Âleminin Berat Kandilini tebrik ederim.  Berat Kandilinin, aramızdaki gönül bağlarını, birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirmesini temenni ediyorum.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ