Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Denizli Vip Haber

Uşak Üniversitesi Mezuniyet Töreninde Kız Öğrenci LGBT Bayrağı Açtı

Reklam
Uşak Üniversitesi Mezuniyet Töreninde Kız Öğrenci LGBT Bayrağı Açtı
Spread the love

Uşak Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü’nün mezuniyet töreninde bir kız öğrenci sahneden inerken LGBT bayrağı açtı.

Uşak Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü’nün mezuniyet töreninde bir kız öğrenci sahneden inerken LGBT bayrağı açtı. Görüntüler Twitter’da gündem olurken, öğrenciye bir çok sosyal medya kullanıcısı tepki gösterdi. Üniversite yönetiminden yapılan açıklamada, öğrencinin LGBT bayrağını kıyafetine gizlediği ve tören esnasında ani bir hamleyle açtığı belirtildi. Öte yandan provokasyona imza atan kız öğrenci hakkında soruşturma başlatıldı.

Uşak Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü’nün mezuniyet töreninde bir kız öğrenci sahneden inerken LGBT bayrağı açtı.

Görüntüler Twitter‘da gündem olurken, bazı sosyal medya kullanıcıları öğrenciye destek olurken bazıları da tepki gösterdi.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Üniversite yönetiminden yapılan açıklamada, öğrencinin LGBT bayrağını kıyafetine gizlediği ve tören esnasında ani bir hamleyle açtığı belirtildi. Öte yandan provokasyona imza atan kız öğrenci hakkında soruşturma başlatıldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ