Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Denizli Vip Haber

Yaptığı inşaatlar depremde yıkılan Şahin Avşaroğlu, AK Parti İlçe Başkanlığı görevinden alındı

Reklam
Yaptığı inşaatlar depremde yıkılan Şahin Avşaroğlu, AK Parti İlçe Başkanlığı görevinden alındı
Spread the love

ulkadiroğlu AK Parti İlçe Başkanlığı’nı yapan Şahin Avşaroğlu, yaptığı inşaatların depremde çökmesi üzerine görevden alındı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, “Dulkadiroğlu İlçe Başkanlığımızı yapan Şahin Avşaroğlu’nun inşa ettiği yapılarda da yıkımlar olduğunu öğrenince AK Parti olarak derhal görevden el çektirdik ve yerine de bir başka arkadaşımızı görevlendirdik. Bundan sonraki yasal süreci kendisi takip edecek” diye konuştu.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından yaptırdığı binalarda yıkımlar olduğu bilgisi üzerine partisinin Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Şahin Avşaroğlu’na görevden el çektirdiklerini söyledi.

“DERHAL GÖREVİNDEN EL ÇEKTİRDİK”

Depremin ardından bölgedeki AK Parti teşkilatlarından gelen bilgiler doğrultusunda çalışmalar yapıldığını aktaran Erkan Kandemir, “Tabii bu süreçte bize ulaşan bilgilerin tamamını da çok dikkatli bir şekilde değerlendirdik, değerlendiriyoruz. Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu İlçe Başkanlığımızı yapan Şahin Avşaroğlu’nun inşa ettiği yapılarda da yıkımlar olduğunu öğrenince AK Parti olarak derhal görevden el çektirdik ve yerine de bir başka arkadaşımızı görevlendirdik. Bundan sonraki yasal süreci kendisi takip edecek. Sonucunu bilemeyiz ama parti olarak bu konuda en ufak bir tavizimiz asla olmaz. Temel prensipler çerçevesinde gereken adımları atarız.” dedi.

Yaptığı inşaatlar depremde yıkılan Şahin Avşaroğlu, AK Parti İlçe Başkanlığı görevinden alındı

“YOĞUN ŞEKİLDE ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR”

Depremin ilk anından itibaren bölgelerde faaliyetlerini sürdüklerini belirten Kandemir, “Bir yandan yoğun bir şekilde arama kurtarma çalışmalarımız devam ediyor. Hükümetimiz de aynı anda birçok şeyi yapma gayretinde. Bütün milletvekillerimiz, MYK, MKYK üyelerimiz ve teşkilatlarımız, ilk günden itibaren sürecin içinde ve çalışmalara destek olma gayreti içerisinde.” ifadesini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ