Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Denizli Vip Haber

CANLI AİLESİ’NİN ACI GÜNÜ

Reklam
CANLI AİLESİ’NİN ACI GÜNÜ
Spread the love

KORUCUK VE GONCALI MAHALLESİ MELEK ABLASINI VE ANNESİNİ SONSUZLUĞA UĞURLADI

DENİZLİ PAMUKKALE İLÇESİ 15 TEMMUZ LİSESİ OKUL MÜDÜR MUSLU CANLI VE AİLESİNİN ANNELERİ FATMA CANLI DÜN KALDIRILDIĞI DEVLET HASTANESİNDE YAŞAMINI KAYBETTİ. FATMA CANLI NIN VEFATI KALP KİZİRİ OLARAK BELİRTİLDİ.

FATMA CANLI 74 YAŞINDA HAYATA GÖZLERİNİ YUMDU.

FATMA CANLININ VEFATI SEVENLERİNİ VE AİLESİNİ HÜZNE BOĞDU. FATMA CANLI NIN VEFATI SEBEBİ İLE CANLI AİLESİNİN EVLERİ TAZİYE ZİYARETİ AKININA UĞRADI.

SOSYAL MESAFE DİKKAT EDİLEREK KALRŞILANAN MİSAFİRLER BAŞ SAĞLIGI DİLEDİ.

CHP PAMUKKALE İLÇE BAŞKANI ARDA ARPACI AİLEYE BAŞ SAĞLIĞI DİLERKEN. KORUCUK VE GONCALI EŞRAFININ SEVİLEN ABLASI FATMA ABLAMIZIN VEFATI BİZLERİ ÇOK ÜZMÜŞTÜR BAŞTA OĞULLARI OLMAK ÜZERE TÜM AİLEMİZE BAŞSAĞLIĞI DİLER ALLAH SABIRLAR VERSİN FATMA ABLAMIZIN VEFATI SEVENLERİ KADAR BİZLER İDE ÜZMÜŞTÜR.DEDİ

MEMLEKET PARTİSİ DENİZLİ KURUCU İL BAŞKANI YILMAZ İCEN’de KATILDI MUSTAFA YALIBİR VE MUSLU CANLIYA TAZİYEDE BULUNDU YILMAZ İCEN DENİZLİMİZİN SEVİLEN AİLESİNİN BU ACI GÜNÜNDE ACILARINI PAYLAŞMAK İÇİN BURADAYIZ FATMA ABLAMIZ HEM KORUCUK MAHALLEMİZDE HEMDE GONCALI MAHALLEMİZDE SEVİLEN SAYILAN BİR ABLAMIZDI BAŞTA MUSLU CANLI MÜDÜRÜMÜZ NEZDİNDE YALIBİR AİLESİNE VE CANLI AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUM ACIMIZ BÜYÜKTÜR DEDİ.

TAZİYE ZİYARETİ KATILAN Deniz Reklam ve www.denizliviphaber.com genel koordinatörü MAHMUT SAYIN Canlı AİLENİN BİZİM İÇİN DEĞERİ ÇOKTUR DENİZLİ’NİN SEVİLEN AİLESİNİN ÜZÜNTÜLERİNİ PAYLAŞIYORUZ Acımız Büyüktür.dedi

MUSLU CANLI VE MUSTAFA YALIBİR TAZİYEYE KATILAN TÜM MİSAFİRLERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM ACIMIZI PAYLAŞAN TÜM EŞ VE DOSTLARIMIZDAN ALLAH RAZI OLSUN DEDİ.

TAVAS YÖRÜK TÜRKMEN DERNEĞİ BAŞKANI DURUBEY GEREKLİ.

MEMLEKET PARTİSİ İL BAŞKANI YILMAZ İCEN

CHP PAMUKKALE İLÇE BAŞKANI ARDA ARPACI

CHP PAMUKKALE GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI İBRAHİM SAVRAN

DENİZLİ ŞÖFÖRLER ODASI BAŞKANI

VE BİR ÇOK STK AİLEYE BAŞ SAĞLIĞI DİLEDİ.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ